Ciekawostki Historyczne

Informacja

W odpowiedzi na Wasze uwagi wprowadziliśmy szereg poprawek technicznych i stylistycznych. Przede wszystkim strona powinna teraz funkcjonować w pełni prawidłowo nie tylko w Firefoxie, Operze i Chromie, ale również w Internet Explorerze (ktoś tego jeszcze używa?). Wcześniej w ostatniej z tych przeglądarek pole z polecanymi artykułami wyświetlało się… nie do końca tak jak powinno. Teraz wygląda to już znacznie lepiej, choć „Ciekawostki historyczne” są zoptymalizowane przede wszystkim pod nowoczesne przeglądarki. Czytaj: inne niż Internet Explorer.

Przy okazji wprowadziliśmy kilka poprawek wizualnych, np. wyrównaliśmy kolumny i tytuły oraz zmieniliśmy kolor lewej kolumny. Przy najpopularniejszych artykułach dodaliśmy liczbę odsłon.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.