Ciekawostki Historyczne

Oficjalne uruchomienie

Po pięciu dniach otwartych testów serwisu mamy przyjemność poinformować o oficjalnym uruchomieniu „Ciekawostek historycznych”. Wasze zainteresowanie pozwoliło nam poprawiać wiele błędów i wprowadzić nowe funkcje.

Liczba czytelników w pierwszych dniach przeszła nasze najskrytsze oczekiwania: do dzisiaj „Ciekawostki historyczne” odwiedzono już ponad 2000 razy. Najpopularniejsze artykuły (Rewolucja technologiczna… w starożytnej Grecji i Jak zdobyć szczęście w miłości… Podryw w XIX-wiecznym stylu) przeczytaliście odpowiednio 734 i 645 razy. Oczywiście mamy nadzieję, że po oficjalnej premierze i rozpoczęciu działań promocyjnych liczba czytelników będzie szybko rosnąć. To jednak… w Waszych rękach.

Rzecz jasna nadal czekamy na Wasze uwagi, komentarze, krytykę itd. Zapraszamy też do zapisywania się do newslettera.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

W tym momencie nie ma komentrzy.

Zobacz również

Pierwszy strajk w historii USA

Zainicjowali go... Polacy

20 października 2021 | Autorzy: Paweł Czarnecki

Zimna wojna

„Ja mam ich wszystkich w du**e”...

Wprowadzenie latem 1976 roku drastycznych podwyżek cen doprowadziło do fali brutalnie tłumionych protestów. To był początek końca Edwarda Gierka.

20 października 2021 | Autorzy: Piotr Gajdziński

Średniowiecze

Masz dzieci? Nie odpoczniesz. Ta władczyni,...

Żadna inna władczyni z epoki Piastów nie miała tylu dzieci. Anna Przemyślidka była pod tym względem rekordzistką, ale jej rola nie sprowadzała się do rodzenia.

20 października 2021 | Autorzy: Gabriela Bortacka

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.