Ciekawostki Historyczne

Oficjalne uruchomienie

Po pięciu dniach otwartych testów serwisu mamy przyjemność poinformować o oficjalnym uruchomieniu „Ciekawostek historycznych”. Wasze zainteresowanie pozwoliło nam poprawiać wiele błędów i wprowadzić nowe funkcje.

Liczba czytelników w pierwszych dniach przeszła nasze najskrytsze oczekiwania: do dzisiaj „Ciekawostki historyczne” odwiedzono już ponad 2000 razy. Najpopularniejsze artykuły (Rewolucja technologiczna… w starożytnej Grecji i Jak zdobyć szczęście w miłości… Podryw w XIX-wiecznym stylu) przeczytaliście odpowiednio 734 i 645 razy. Oczywiście mamy nadzieję, że po oficjalnej premierze i rozpoczęciu działań promocyjnych liczba czytelników będzie szybko rosnąć. To jednak… w Waszych rękach.

Rzecz jasna nadal czekamy na Wasze uwagi, komentarze, krytykę itd. Zapraszamy też do zapisywania się do newslettera.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.