Ciekawostki Historyczne

Informacja prasowa

Instytut Pamięci Narodowej ogłasza rozpoczęcie drugiej...

W 2019 roku Instytut Pamięci Narodowej ustanowił Nagrodę „Semper Fidelis” – coroczne wyróżnienie dla osób, instytucji i organizacji społecznych za szczególnie aktywny udział w upamiętnianiu...

3 lipca 2020 | Autorzy: Redakcja

Ciekawostki Historyczne na BookTarg 2020

W dniach 21-24 maja odbędą się Wirtualne Targi Książki BookTarg. Organizatorami są: Allegro, Legimi i lubimyczytać.pl. Ciekawostki Historyczne również będą obecne na tym wspaniałym wydarzeniu!

21 maja 2020 | Autorzy: Redakcja

Wirtualne Targi Historyczne 2020

Ze Stadionu Narodowego do… Internetu. Tegoroczne święto książki będzie wyglądało zupełnie inaczej. Zamiast odwiedzania tradycyjnych stoisk z publikacjami, miłośnicy historii będą mogli bez wychodzenia z...

17 kwietnia 2020 | Autorzy: Redakcja

Mistrz surwiwalu odtworzy słynne ucieczki z...

Wojenna szkoła przetrwania

24 stycznia 2020 | Autorzy: Redakcja

Wikingowie to tylko mężczyźni?

Badacze zrekonstruowali twarz wikińskiej wojowniczki!

8 stycznia 2020 | Autorzy: Redakcja

Muzeum Polskiej Wódki poszukuje receptur na...

Jest składnikiem wielu posiłków i posiada całą gamę zastosowań w tradycyjnej polskiej kuchni. Dania przygotowane na jej bazie lub z jej dodatkiem mają niezwykły charakter.

30 listopada 2019 | Autorzy: Redakcja

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.