Ciekawostki Historyczne

Opublikuj artykuł!

Znalazłeś interesującą informację? Możesz przesłać nam artykuł do publikacji – jeśli tylko będzie wystarczająco ciekawy i dobrze napisany z chęcią zamieścimy go w „Ciekawostkach historycznych”. Pamiętaj, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem (nie akceptujemy anonimowych tekstów), podać swój adres e-mail i podstawowe informacje o sobie (np. jakie masz wykształcenie? Gdzie studiujesz albo czym się zajmujesz?).

Zastrzegamy, że publikujemy wyłącznie teksty oryginalne. Możesz opierać się na innych serwisach, prasie lub książkach, ale sam tekst musi być twoim własnym dziełem. Należy też obowiązkowo podać z jakich źródeł zaczerpnąłeś informację i opatrzyć artykuł tytułem. Trzy ważne uwagi:

  1. Publikujemy jedynie teksty, które dotąd nie były nigdzie udostępniane. Autor przesyłając tekst zobowiązuje się, że także w przyszłości nie będzie go publikować ponownie w internecie lub na papierze.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do opracowania redakcyjnego nadsyłanych materiałów.
  3. Nadesłanie tekstu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Zanim przyślesz nam swój pierwszy artykuł, przeczytaj krótki poradnik. Publikujemy najlepsze (naszym zdaniem) z otrzymanych tekstów, więc warto się postarać, by Twój był jednym z nich!

Artykuł możesz wysłać bezpośrednio na nasz adres: redakcja@ciekawostkihistoryczne.pl.
Nie masz czasu pisać artykułu? Zawsze możesz po prostu dać nam znać, że warto byłoby się zająć danym tematem.

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące publikacji własnych ciekawostek? Dodaj komentarz poniżej.

Pamiętaj, że otrzymujemy kilkadziesiąt wiadomości w każdym tygodniu. Postaramy się odpisać na Twój mail jak najszybciej, jednak – zależnie od okoliczności – może to zająć do 14 dni. Jeśli po tym czasie nie dostaniesz od nas odpowiedzi, upewnij się proszę, czy wiadomość do nas dotarła.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.