Ciekawostki Historyczne

Osiemdziesięciu wydawców, nowe książki, ciekawe spotkania i dyskusje. Już za dwa tygodnie rozpoczynają się pierwsze historyczne targi książki w Krakowie.

Targi będą trwać od 13 do 15 września. Zapraszamy wszystkich do Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Krupniczej 33. W czwartek i piątek wystawcy będą prezentować swoje publikacje od godziny 9 do 18, natomiast w sobotę – od 9 do 15. Wstęp bezpłatny!

Na targach pojawią się między innymi Znak, Replika, Wydawnictwo Naukowe PWN, Wydawnictwo Literackie, Instytut Wydawniczy Erica. Swoje stoisko będą miały również „Ciekawostki historyczne”. Jeśli więc chcecie pogadać na żywo z autorami naszych artykułów to zapraszamy! Na targach będzie Ola, Kamil, prawdopodobnie pojawi się też Rafał.

Jednocześnie z targami będzie się odbywać także Drugi Kongres Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z jego programem, a także z listą wydarzeń organizowanych przy okazji samych targów.

Więcej informacji o Targach na ich oficjalnej stronie internetowej.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.