Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Już za tydzień Targi Książki Historycznej w Warszawie

XX TKH w WarszawieJako pełnokrwiści miłośnicy historii na pewno doskonale o tym wiecie, ale na wszelki wypadek… i tak wam przypomnimy. Już w przyszły czwartek ruszają coroczne Targi Książki Historycznej – bodaj najważniejsza w całym roku „literacka” impreza dla historyków. Jako jeden z patronów medialnych chcielibyśmy serdecznie zaprosić was do udziału.

Na targach, które rozpoczną się o 10 rano 24 listopada, będziecie mieć okazję zapoznać się z książkami ponad 100 wydawców. Obecne będą niemal wszystkie oficyny, z którymi współpracujemy i których książki przedstawialiśmy Wam w recenzjach oraz ciekawostkach – między innymi Bellona, Finna, Instytut Wydawniczy Erica, Znak, PWN, Replika, Demart, Wydawnictwo Literackie czy Vesper. My też będziemy mieć własne stoisko i przez pierwsze dwa dni targów zamierzamy… rozdawać na nim książki. I to zupełnie za darmo (szczegóły wkrótce)! Jeśli tylko będziecie wtedy w Warszawie, wpadnijcie się przywitać.

Nie przedłużając, zapraszamy na stronę organizatora targów – tam znajdziecie wszystkie informacje, listę wystawców oraz kalendarz imprez towarzyszących. Wstęp – jak co roku – będzie oczywiście darmowy, a impreza potrwa do niedzieli.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.