Ciekawostki Historyczne

Jako pełnokrwiści miłośnicy historii na pewno doskonale o tym wiecie, ale na wszelki wypadek... i tak wam przypomnimy. Już w przyszły czwartek ruszają coroczne Targi Książki Historycznej - bodaj najważniejsza w całym roku "literacka" impreza dla historyków. Jako jeden z patronów medialnych chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału.

Na targach, które rozpoczną się o 10 rano 24 listopada, będziecie mieć okazję zapoznać się z książkami ponad 100 wydawców. Obecne będą niemal wszystkie oficyny, z którymi współpracujemy i których książki przedstawialiśmy Wam w recenzjach oraz ciekawostkach – między innymi Bellona, Finna, Instytut Wydawniczy Erica, Znak, PWN, Replika, Demart, Wydawnictwo Literackie czy Vesper. My też będziemy mieć własne stoisko i przez pierwsze dwa dni targów zamierzamy… rozdawać na nim książki. I to zupełnie za darmo (szczegóły wkrótce)! Jeśli tylko będziecie wtedy w Warszawie, wpadnijcie się przywitać.

Nie przedłużając, zapraszamy na stronę organizatora targów – tam znajdziecie wszystkie informacje, listę wystawców oraz kalendarz imprez towarzyszących. Wstęp – jak co roku – będzie oczywiście darmowy, a impreza potrwa do niedzieli.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W tym momencie nie ma komentrzy.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.