Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Już za tydzień Targi Książki Historycznej w Warszawie

XX TKH w WarszawieJako pełnokrwiści miłośnicy historii na pewno doskonale o tym wiecie, ale na wszelki wypadek… i tak wam przypomnimy. Już w przyszły czwartek ruszają coroczne Targi Książki Historycznej – bodaj najważniejsza w całym roku „literacka” impreza dla historyków. Jako jeden z patronów medialnych chcielibyśmy serdecznie zaprosić was do udziału.

Na targach, które rozpoczną się o 10 rano 24 listopada, będziecie mieć okazję zapoznać się z książkami ponad 100 wydawców. Obecne będą niemal wszystkie oficyny, z którymi współpracujemy i których książki przedstawialiśmy Wam w recenzjach oraz ciekawostkach – między innymi Bellona, Finna, Instytut Wydawniczy Erica, Znak, PWN, Replika, Demart, Wydawnictwo Literackie czy Vesper. My też będziemy mieć własne stoisko i przez pierwsze dwa dni targów zamierzamy… rozdawać na nim książki. I to zupełnie za darmo (szczegóły wkrótce)! Jeśli tylko będziecie wtedy w Warszawie, wpadnijcie się przywitać.

Nie przedłużając, zapraszamy na stronę organizatora targów – tam znajdziecie wszystkie informacje, listę wystawców oraz kalendarz imprez towarzyszących. Wstęp – jak co roku – będzie oczywiście darmowy, a impreza potrwa do niedzieli.

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.