Ciekawostki Historyczne

Uruchamiając własne wydawnictwo nie byliśmy pewni jak zareagujecie na nasz projekt. Teraz wiemy już, że należą się Wam, naszym Czytelnikom, wielkie podziękowania. Tylko przez pierwszy tydzień, i to jeszcze przed oficjalną premierą książki, kupiliście ponad 400 egzemplarzy „Epoki Hipokryzji”.

Wiemy, że Markowi Krajewskiemu, który jednocześnie wydał w Znaku swoją najnowszą książkę, może być z tego powodu przykro, ale już teraz pierwsza publikacja „Ciekawostek historycznych” trafiła na sam szczyt listy bestsellerów księgarni Znak.com.pl. To wszystko wyłącznie Wasza zasługa. I tylko od Was będzie zależeć jak długo uda nam się utrzymać ten rekord.

Obsługa księgarni Znaku też była pod tak dużym wrażeniem startu naszej serii książkowej, że udało nam się wyciągnąć od nich jeszcze jedną, niewielką partię kodów rabatowych. Termin na ich wykorzystanie, tym razem już ostatecznie, mija dzisiaj o 23:59.

Dziękujemy! Bez Was to by się nie udało.

Dziękujemy! Bez Was to by się nie udało.

Wprawdzie przedpremierowa promocja książki już się zakończyła, nadal możecie jednak kupić „Epokę hipokryzji” aż 30% taniej i oszczędzić dobre 12 złotych. Pokażmy wspólnie Krajewskiemu, Donnie Tartt i Patrykowi Vedze, że książki można robić oddolnie – i że w internecie też da się uprawiać prawdziwą historię!

Wasze zainteresowanie „Epoką hipokryzji” pozwali nam ze zdwojoną siłą zabrać się do pracy nad kolejnymi pozycjami w serii „Ciekawostek historycznych”. Finansowy sukces pierwszej książki daje też szanse na poszerzenie serii o kolejne pozycje. Jeśli sprzedaż „Epoki” utrzyma się na dotychczasowym poziomie, będziemy mogli podpisać umowy z autorami i przedstawić Wam te projekty już w najbliższych tygodniach.

Jeszcze w maju chcielibyśmy też zapytać WAS o zdanie i rady w związku z drugą książką „Ciekawostek historycznych” – „Okupacją od kuchni”. Więcej informacji wkrótce!

Dotarł już do Was zamówiony egzemplarz „Epoki hipokryzji”? Koniecznie podzielcie się opinią w komentarzach poniżej. Odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi. A jeśli książka Wam się spodobała – nie zapomnijcie polecić jej znajomym :-).

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

W tym momencie nie ma komentrzy.

Zobacz również

Z Twoją pomocą stworzymy jedyną w...

"Ciekawostki Historyczne" idą za ciosem. Dopiero oddaliśmy w Wasze ręce pierwszą książkę wydaną pod marką naszego portalu, a już szykujemy następną. Jesienią przeniesiemy się w...

25 maja 2015 | Autorzy: Redakcja

Epoka hipokryzji. Seks i erotyka w...

Jest rok 1930. Kraj nieskazitelnych dżentelmenów, niewinnych dam i patriotów to w rzeczywistości ojczyzna pierwszej rewolucji seksualnej. Przedstawiamy "Epokę hipokryzji" - książkę, która sprawi, że...

14 maja 2015 | Autorzy: Redakcja

Dwudziestolecie międzywojenne

Domestos zamiast prezerwatywy? Jeszcze niedawno na...

Przedwojenne reklamy nie owijały sprawy w bawełnę. Chcesz się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą? Użyj tego samego środka, którym czyścisz sedes. I tylko o fakcie, że...

7 maja 2015 | Autorzy: Kamil Janicki

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.