Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

„Epoka Hipokryzji” na pierwszym miejscu listy bestsellerów. Dziękujemy!

Czytelnicy "Ciekawostek historycznych" - jak zawsze niezawodni.

Czytelnicy „Ciekawostek historycznych” – jak zawsze niezawodni.

Uruchamiając własne wydawnictwo nie byliśmy pewni jak zareagujecie na nasz projekt. Teraz wiemy już, że należą się Wam, naszym Czytelnikom, wielkie podziękowania. Tylko przez pierwszy tydzień, i to jeszcze przed oficjalną premierą książki, kupiliście ponad 400 egzemplarzy „Epoki Hipokryzji”.

Wiemy, że Markowi Krajewskiemu, który jednocześnie wydał w Znaku swoją najnowszą książkę, może być z tego powodu przykro, ale już teraz pierwsza publikacja „Ciekawostek historycznych” trafiła na sam szczyt listy bestsellerów księgarni Znak.com.pl. To wszystko wyłącznie Wasza zasługa. I tylko od Was będzie zależeć jak długo uda nam się utrzymać ten rekord.

Obsługa księgarni Znaku też była pod tak dużym wrażeniem startu naszej serii książkowej, że udało nam się wyciągnąć od nich jeszcze jedną, niewielką partię kodów rabatowych. Termin na ich wykorzystanie, tym razem już ostatecznie, mija dzisiaj o 23:59.

Dziękujemy! Bez Was to by się nie udało.

Dziękujemy! Bez Was to by się nie udało.

Wprawdzie przedpremierowa promocja książki już się zakończyła, nadal możecie jednak kupić „Epokę hipokryzji” aż 30% taniej i oszczędzić dobre 12 złotych. Pokażmy wspólnie Krajewskiemu, Donnie Tartt i Patrykowi Vedze, że książki można robić oddolnie – i że w internecie też da się uprawiać prawdziwą historię!

Wasze zainteresowanie „Epoką hipokryzji” pozwali nam ze zdwojoną siłą zabrać się do pracy nad kolejnymi pozycjami w serii „Ciekawostek historycznych”. Finansowy sukces pierwszej książki daje też szanse na poszerzenie serii o kolejne pozycje. Jeśli sprzedaż „Epoki” utrzyma się na dotychczasowym poziomie, będziemy mogli podpisać umowy z autorami i przedstawić Wam te projekty już w najbliższych tygodniach.

Jeszcze w maju chcielibyśmy też zapytać WAS o zdanie i rady w związku z drugą książką „Ciekawostek historycznych” – „Okupacją od kuchni”. Więcej informacji wkrótce!

Dotarł już do Was zamówiony egzemplarz „Epoki hipokryzji”? Koniecznie podzielcie się opinią w komentarzach poniżej. Odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi. A jeśli książka Wam się spodobała – nie zapomnijcie polecić jej znajomym :-).

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.