Ciekawostki Historyczne

Nie będziemy się patyczkować. W filmie znajdziecie i fallusy i dewiantów, nie zabraknie też najstarszego zawodu świata.  Myślicie, że współczesny świat ocieka seksem? No... to znaczy, że mało wiecie o historii. Czas naprawić ten błąd.

Wideo 18+

Drogi czytelniku, jeśli jesteś pruderyjny, to wideo nie jest dla ciebie. Obecność mnóstwa prostytutek (staroegipskich, pierwszowojennych i nawet niemal współczesnych – prl-owskich), antycznych klątw i mnóstwa fallusów może wywołać całkiem niezgorszy rumieniec na twarzy. Dodajmy do tego jeszcze trochę zboczeń, najprawdziwszy burdel na kółkach i starożytnych swingersów. „Ciekawostki Historyczne” i dział wideo serwisu „Gazeta.pl” zapraszają na pikantną historię.

Więcej komentarzy do materiału znajdziecie na stronach Deseru.pl. Jeśli chcecie się zapoznać z bardziej szczegółową wersją, zapraszamy do przeczytania naszej „Topki”. Znajdziecie w niej linki do artykułów, z których możecie się dowiedzieć jeszcze więcej.

KOMENTARZE (12)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anonim

I teraz nie wiem czy wam ufać skoro pomaga wam wyborcza…

  Chrzaszcz

  odezwal sie fan tvpis…wole wyborcza

segat

Kurczę, wybiórcza?
Renomę i wiernych fanów chcecie stracić, czy co?!

  Nasz publicysta | Aleksandra Zaprutko-Janicka

  Wierni fani zauważą w końcu, że z kimkolwiek współpracujemy, nadal pozostajemy sobą :)

   K.J

   Znaczy ostatnia strono Faktu?

    Nasz publicysta | Aleksandra Zaprutko-Janicka

    Różnie to w życiu bywało… ale ostatnią stroną „Faktu” to jeszcze mnie nikt nie nazwał! <3

Anonim

W Sparcie do wymiany żonami dochodziło jedynie w przypadku bezpłodności męża… Chodziło o zapewnienie jak największej ilości potomstwa… Polecam książkę prof. R. Kuleszy, Sparta.

Woziwoda

Te infantylne komentarze na temat Wyborczej jako żywo przypominają onetowe tyrady amatorów pyskówek i okładania się bzdurami; im większa, tym większym mirem cieszy się taki pyskacz. Skoro zaś używa się pojęcia zaufanie w kontekście prasy, to akurat warto przypomnieć i pamiętać po wsze czasy w jakich gazetach w obrzydliwy sposób wykorzystuje się tragedię smoleńską aby bredzić, judzić i skłócać.

greengo

cytuję: „W przedwojennej Polsce wielkim problemem była pedofilia”.
W powojennej Wielkiej Brytanii ciągle stanowi wręcz śmiertelne zagrożenie:

http://swiat.newsweek.pl/wielka-brytania-pedofile-jej-krolewskiej-mosci-wideo-newsweek-pl,film,343745.html

Radosław T. Jarząbkowski

Szkoda tylko, że o ile na początku ciekawostki były rzeczywiście historyczne (i przez to interesujące dla bardziej hermetycznego kręgu), to obecnie prym wiodą te „18+”, które zapewne przyciągają głównie nieletnią młodzież. Być może cel uświęca środki (zachęcenie młodzieży do poznawania historii, nawet za pomocą tanich chwytów), ale oby serwis ten, który dotąd lubiłem, nie stał się czymś w rodzaju historycznego „Faktu” czy SE.

greengo

Radosławie
bardzo słuszna uwaga. Na poparcie Twojej obserwacji: nie tak dawno byłem w Wielkiej Brytanii – jak zapewne się domyślasz – za pracą.
Otóż w zakładzie wybuchł konflikt pomiędzy Polakami i Litwinami.
Konflikt ten udało się jakoś załagodzić dzięki m.in. mojej kulawej znajomości rosyjskiego (przywilej wczesnego urodzenia w symbiozie ze starczą sklerozą).
Ale – kiedy powiedziałem, że Jagiełło był Litwinem – no, powiem Ci, że nie wiem, czy bardziej zaszokowały mnie miny Polaków (no bo jak o tym można nie wiedzieć?), czy też moja zdziwiona facjata zaszokowała ich – bo o tym nie wiedzieli?
Zatem Autorom tego serwisu do sztambucha: nic tak nie plami autora jak atrament.

  Nasz publicysta | Aleksandra Zaprutko-Janicka

  @greengo Kiedy uświadamiam sobie, że dla niektórych „Jagiełło był Litwinem” brzmi równie niedorzecznie jak „Kopernik była kobietą!” mam ochotę gryźć klawiaturę. I tak, cel uświęca środki. Kusimy nagłówkami 18+ i wbijamy przy okazji trochę wiedzy :) Jeśli ktoś połakomi się na sprośne egipskie mity, a potem celem pogłębienia wiedzy np. sięgnie po mitologię dla dorosłych Stabryły – punkt dla nas!

Zobacz również

Druga wojna światowa

Bomby atomowe zmusiły Japończyków do kapitulacji....

W sierpniu 1945 roku na Hiroszimę i Nagasaki spadły bomby atomowe i zmusiły Japończyków do kapitulacji. Prawda czy mit? Co zakończyło wojnę na Pacyfiku?

8 grudnia 2021 | Autorzy: Paweł Filipiak

Wielka ucieczka zwierząt z zoo w...

9 listopada 1874 roku Nowy Jork sparaliżował artykuł z „New York Herald”. Nagłówek na pierwszej stronie krzyczał: „Dzikie zwierzęta uciekły z Central Parku!”.

7 grudnia 2021 | Autorzy: Anna Baron-Jaworska

XIX wiek

Zakazana antykoncepcja, syfilis, małżeństwa kawalerów i...

Wszechobecna przemoc, broń palna i... bujne życie erotyczne, o którym rzadko wspominają historycy. Jak wyglądał seks na Dzikim Zachodzie?

6 grudnia 2021 | Autorzy: Patryk Chodyniecki

Czym był wielki smog londyński?

5 grudnia 1952 roku nad ranem w Londynie utworzył się wielki smog, który utrzymywał się do 9 grudnia.

5 grudnia 2021 | Autorzy: Paweł Czarnecki

Starożytność

Circus Maximus. Największa arena rozrywki w...

W Rzymie, pomiędzy wzgórzami Palatynu i Awentynu, możemy zobaczyć pozostałość jednej z większych atrakcji starożytnego imperium  – Circus Maximus.

5 grudnia 2021 | Autorzy: Tomek Sowa

Zimna wojna

Morderca królowych piękności

Jego „portfolio” wypełniają zdjęcia młodych, atrakcyjnych kobiet. Uczestniczek konkursów piękności i modelek. Obiecywał im karierę, po czym brutalnie mordował.

4 grudnia 2021 | Autorzy: Anna Baron-Jaworska

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.Najciekawsze historie wprost na Twoim mailu!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.