Ciekawostki Historyczne
Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treściach
Szukaj w postach
Search in pages

Wideo: Bez pruderii o historii, z erotyką w tle! [18+]

Wideo 18+Nie będziemy się patyczkować. W filmie znajdziecie i fallusy i dewiantów, nie zabraknie też najstarszego zawodu świata.  Myślicie, że współczesny świat ocieka seksem? No… to znaczy, że mało wiecie o historii. Czas naprawić ten błąd.

Drogi czytelniku, jeśli jesteś pruderyjny, to wideo nie jest dla ciebie. Obecność mnóstwa prostytutek (staroegipskich, pierwszowojennych i nawet niemal współczesnych – prl-owskich), antycznych klątw i mnóstwa fallusów może wywołać całkiem niezgorszy rumieniec na twarzy. Dodajmy do tego jeszcze trochę zboczeń, najprawdziwszy burdel na kółkach i starożytnych swingersów. „Ciekawostki Historyczne” i dział wideo serwisu „Gazeta.pl” zapraszają na pikantną historię.

Więcej komentarzy do materiału znajdziecie na stronach Deseru.pl. Jeśli chcecie się zapoznać z bardziej szczegółową wersją, zapraszamy do przeczytania naszej „Topki”. Znajdziecie w niej linki do artykułów, z których możecie się dowiedzieć jeszcze więcej.

Artykuł porusza następujące tematy:

  Czas akcji:

   Miejsce akcji:

    Komentarze (12)

    1. Anonim Odpowiedz

     W Sparcie do wymiany żonami dochodziło jedynie w przypadku bezpłodności męża… Chodziło o zapewnienie jak największej ilości potomstwa… Polecam książkę prof. R. Kuleszy, Sparta.

    2. Woziwoda Odpowiedz

     Te infantylne komentarze na temat Wyborczej jako żywo przypominają onetowe tyrady amatorów pyskówek i okładania się bzdurami; im większa, tym większym mirem cieszy się taki pyskacz. Skoro zaś używa się pojęcia zaufanie w kontekście prasy, to akurat warto przypomnieć i pamiętać po wsze czasy w jakich gazetach w obrzydliwy sposób wykorzystuje się tragedię smoleńską aby bredzić, judzić i skłócać.

    3. Radosław T. Jarząbkowski Odpowiedz

     Szkoda tylko, że o ile na początku ciekawostki były rzeczywiście historyczne (i przez to interesujące dla bardziej hermetycznego kręgu), to obecnie prym wiodą te „18+”, które zapewne przyciągają głównie nieletnią młodzież. Być może cel uświęca środki (zachęcenie młodzieży do poznawania historii, nawet za pomocą tanich chwytów), ale oby serwis ten, który dotąd lubiłem, nie stał się czymś w rodzaju historycznego „Faktu” czy SE.

    4. greengo Odpowiedz

     Radosławie
     bardzo słuszna uwaga. Na poparcie Twojej obserwacji: nie tak dawno byłem w Wielkiej Brytanii – jak zapewne się domyślasz – za pracą.
     Otóż w zakładzie wybuchł konflikt pomiędzy Polakami i Litwinami.
     Konflikt ten udało się jakoś załagodzić dzięki m.in. mojej kulawej znajomości rosyjskiego (przywilej wczesnego urodzenia w symbiozie ze starczą sklerozą).
     Ale – kiedy powiedziałem, że Jagiełło był Litwinem – no, powiem Ci, że nie wiem, czy bardziej zaszokowały mnie miny Polaków (no bo jak o tym można nie wiedzieć?), czy też moja zdziwiona facjata zaszokowała ich – bo o tym nie wiedzieli?
     Zatem Autorom tego serwisu do sztambucha: nic tak nie plami autora jak atrament.

     • Nasz publicysta | Aleksandra Zaprutko-Janicka Odpowiedz

      @greengo Kiedy uświadamiam sobie, że dla niektórych „Jagiełło był Litwinem” brzmi równie niedorzecznie jak „Kopernik była kobietą!” mam ochotę gryźć klawiaturę. I tak, cel uświęca środki. Kusimy nagłówkami 18+ i wbijamy przy okazji trochę wiedzy :) Jeśli ktoś połakomi się na sprośne egipskie mity, a potem celem pogłębienia wiedzy np. sięgnie po mitologię dla dorosłych Stabryły – punkt dla nas!

    Dodaj komentarz

    Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.