Polskie Imperium

Najpopularniejsze artykuły (24h, 7 dni, 30 dni)


Ostatnie 24 godziny

Ostatnie 7 dni

Ostatnie 30 dni

Ciekawostki roku

2013

Westerplatte. Jak to było naprawdę?  Jedyne państwo, któremu Polska wypowiedziała wojnę w XX wieku! Kazirodztwo, rytualne mordy, kanibalizm Przedwojenna wieś. Siedlisko zbrodni i patologii?
Westerplatte. Jak to było naprawdę? Jedyne państwo, któremu Polska wypowiedziała wojnę... Kazirodztwo, rytualne mordy, kanibalizm. Prawdziwe baśnie... Przedwojenna wieś. Siedlisko zbrodni i patologii?

2012

Pokój nastolatki sprzed 150 lat  Kazirodztwo, rytualne mordy, kanibalizm. Prawdziwe baśnie braci Grimm Krótka historia kanibalizmu Dom zwyczajnego człowieka. Jak żył motłoch w dawnych wiekach?
Pokój nastolatki sprzed 150 lat Kazirodztwo, rytualne mordy, kanibalizm. Prawdziwe baśnie... Krótka historia kanibalizmu Dom zwyczajnego człowieka. Jak żył motłoch w...

2011

Jedyne państwo, któremu Polska wypowiedziała wojnę w XX wieku! Pierwsza rewolucja seksualna? Śmierć po brytyjsku. Dziwaczne wypadki w raportach... Jak ukarać samobójcę?
Jedyne państwo, któremu Polska wypowiedziała wojnę... Pierwsza rewolucja seksualna? Śmierć po brytyjsku. Dziwaczne wypadki w raportach Jak ukarać samobójcę?

2010

Ile hektarów amerykańskiej ziemi "zajął" Adolf Hitler? Podryw w XIX-wiecznym stylu Jaki jest sens i cel życia kobiety? Rewolucja technologiczna… w starożytnej Grecji
Ile hektarów amerykańskiej ziemi „zajął” Adolf Hitler? Podryw w XIX-wiecznym stylu Jaki jest sens i cel życia kobiety? Rewolucja technologiczna… w starożytnej Grecji

 

Powyżej znajduje się lista artykułów, które cieszyły się największą popularnością w ostatnich 30 dniach, ostatnim tygodniu oraz dzisiaj. Jeśli chcesz zobaczyć listę 100 najpopularniejszych artykułów od początku istnienia serwisu, kliknij tutaj.

Nasze wydawnictwo

W mrokach średniowiecza Polską rządziły kobiety. I były piekielnie skuteczne

Ich ambicja pozwoliła zbudować imperium. Ich duma unicestwiła królestwo. Bezkompromisowa opowieść przywracająca godność najważniejszym kobietom w dziejach polskiego średniowiecza. Już dzisiaj kup „Damy ze skazą” z autografem autora!

2 listopada 2016 | Czytaj dalej...

Damy ze skazą. Bez nich nie byłoby Polski

Silne, bezwzględne i żądne władzy. Oto historia kobiet, które nie czekały bezczynnie, co przyniesie los. To właśnie one sprawiły, że początki państwa polskiego wyglądały tak, a nie inaczej. Poznaj „Damy ze skazą”, bohaterki naszej najnowszej książki, którą wydajemy wspólnie ze Znakiem Horyzont.

30 października 2016 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Mala zbrodnia - pion

Czy wiesz że...

Egyptian_chess_players
…starożytni Rzymianie praktykowali kazirodcze małżeństwa? Czy winić można wpływ zdegenerowanego Egiptu? A może było na odwrót i to Rzymianie wepchnęli Egipcjan w objęcia swoich braci i sióstr?

Two_Seapoy_Officers_A_Private_Seapoy
…nie było w dziejach świata imperium większego niż Brytyjskie? W szczytowym okresie obejmowało prawie jedną czwartą lądów i jedną piątą ludności na Ziemi.

Zbrodnie-miniatura
…krwawe stłumienie Powstania Warszawskiego miało stać się przestrogą dla Banditen z innych krajów. Plan zrównania z ziemią dużego europejskiego miasta od zawsze zaprzątał obłąkany umysł Adolfa Hitlera.