Kontrowersje, odkrycia, bohaterowie i łajdacy. Fascynujące opowieści na każdy dzień od najpopularniejszego magazynu o historii w Polsce

Największy zdobywca w polskiej historii. To dzięki niemu narodziła się potęga

Kronikarze nazywali go „Wielkim” i „Wspaniałym”. Był nieustraszonym wojownikiem i doskonałym strategiem, który wykorzystywał nawet najmniejszą słabość przeciwnika. O jego podbojach przeczytacie w książce „Narodziny potęgi”, która jest nagrodą w naszym konkursie.

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was trzy egzemplarze najnowszej książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem „Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego” oraz trzy kubki. Aby wygrać jeden z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na wszystkie pytania i mieć odrobinę szczęścia w trakcie losowania. Pamiętajcie, że wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszych artykułach.

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem "Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego" (CiekawostkiHistoryczne.pl 2017).

W naszym konkursie możesz wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Michaela Morysa-Twarowskiego pod tytułem „Narodziny potęgi. Wszystkie podboje Bolesława Chrobrego” (CiekawostkiHistoryczne.pl 2017).

Konkurs dobiegł już końca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Lista laureatów pojawi się w najbliższym newsletterze. Pełny regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię książka, ale nie chcesz czekać na rozwiązanie konkursu? Pamiętaj, że z naszym kodem rabatowym kupisz ją w księgarni internetowej paskarz.pl z 35-procentowym rabatem.

To on sprawił, że Polska była mocarstwem:

Komentarze

brak komentarzy

Dodaj komentarz

Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu email, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.

Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.