Polskie Imperium

Setki książek 70% taniej! Nasze typy

Autor: | 17 marca 2016 | 458 odsłon

Jedynie do końca tygodnia trwa wielka promocja „Ciekawostek Historycznych” i księgarni Znak.com.pl. Tylko Wy i tylko teraz macie dostęp do ponad 350 tytułów za mniej niż 1/3 ceny. Ponieważ jest ich tak wiele, podpowiadamy nasze typy.

Przypominamy: Każdy z Was, klikając specjalny link, zdobędzie kod uprawniający do zakupu 3 książek w wyjątkowo okazyjnych cenach. 9 bardzo ciekawych książek zarekomendowaliśmy Wam przedwczoraj. Dziś – kolejna dziewiątka. Od poważnych prac naukowych po pasjonującą powieść historyczną, uszeregowane według popularności:

Beevor_Paryz-wyzwolony_popr_500pcxAnthony Beevor, Artemis Cooper, Paryż wyzwolony. Stolica Francji w latach 1944–1950. Miasto zbrodni, seksu i wielkiej polityki. Pisarze, artyści, dyktatorzy mody. Bandyci, prostytutki, szpiedzy. Poznasz losy Miasta Świateł po 1944 roku. Zobaczysz jak uniknęło tragicznego losu Warszawy. Zrozumiesz powojenne dzieje i współczesność Francji. Teraz w cenie 17,96 zamiast 59,90 zł.

 

Roberts_GeneralStalina_500pcxGeoffrey Roberts, Generał Stalina. Życie Gieorgija ŻukowaMówiono o nim, że ocalił Związek Radziecki przed Hitlerem. Chłopski syn dzięki twardemu charakterowi po II wojnie światowej zyskał status żywej legendy. Ze zmiennym szczęściem walczył o względy Stalina i pozycję w radzieckich strukturach władzy. Kim był Georgij Żukow? Teraz w cenie 19,46 zamiast 64,90 zł.

 

BrzezieckiNocun_Lukaszenka_500pcx_poprAndrzej Brzeziecki, Małgorzata Nocuń, Łukaszenka. Niedoszły car Rosji. Twierdzi, że w czasie suszy zsyła rolnikom deszcz, choć póki co nie jest jeszcze Bogiem. Kim naprawdę jest Aleksander Łukaszenka? Krwawym dyktatorem czy skutecznym politykiem? Małgorzata Nocuń i Andrzej Brzeziecki przyglądają się niezwykłej karierze byłego dyrektora sowchozu. Teraz w cenie 10,47 zamiast 34,90 zł.

 

Semczuk_Maluch_popr2_2_Przemysław Semczuk, Maluch. To symbol wszystkiego, co w PRL-u wzniosłe i marne zarazem. Samochód – legenda. W pełnej anegdot i ciekawostek biografii Malucha znajdziecie nieznaną historię złotego dziecka polskiej motoryzacji. Bogato ilustrowane wydanie zabierze Was w podróż do czasów młodości – własnej lub rodziców. Idealny prezent nie tylko dla fanów motoryzacji. Teraz w cenie 11,97 zamiast 39,90 zł.

 

Sydoniusz_WytresujswoichniewolnikowMarek Sydoniusz Semp, Wytresuj swoich niewolników …czyli starożytna sztuka zarządzania. Czy starożytny Rzymianin w dobie korpoludków może nauczyć nas czegoś nowego? Okazuje się, że tak! Cudem odnaleziony poradnik sprzed 2000 lat, choć dotyczy tresowania niewolników, ma podejrzanie wiele wspólnego z rzeczywistością, którą znamy. Teraz w cenie 11,07 zamiast 36,90 zł.

 

Brzeziecki_Mazowiecki_500pcxAndrzej Brzeziecki, Tadeusz Mazowiecki. Biografia naszego premiera. Był świadkiem upadku II RP, tragedii II wojny światowej i narodzin nowego ładu w powojennej Polsce. Całe życie związany z polityką, zachował twarz i pozostał wierny wyznawanym zasadom. Tak w sejmie PRL, jak i po zmianach ustrojowych – w wolnym, demokratycznym kraju. O tę wolność zresztą walczył. Oto historia jego życia. Teraz w cenie 16,46 zamiast 54,90 zł.

 

King_Zabicarcyksiecia_500pcxGreg King, Sue Woolmans, Zabić arcyksięciaArcyksiążę i piękna dziewczyna ze zubożałej rodziny. Ich miłość nie mogła zyskać akceptacji cesarskiego rodu. Pasjonująca opowieść o zakazanej miłości na cesarskim dworze zmienia się w trzymający w napięciu thriller. Atmosfera w Europie zaczyna gęstnieć. Zakochani nie wiedzą, jakie niebezpieczeństwo im grozi, gdy latem 1914 roku wybierają się w podróż do Sarajewa. Teraz w cenie 13,47 zamiast 44,90 zł.

 

Friszke_Rewolucjasolidarnosci_popr_500pcxAndrzej Friszke, Rewolucja Solidarności. 1980–1981Fascynująca historia jedynego okresu w całej historii Polski Ludowej, w którym władza naprawdę musiała liczyć się z ludem. Pomnikowa, blisko 1000-stronicowa publikacja, to kolejna niezwykle wnikliwa panorama najnowszych dziejów Polski autorstwa wybitnego Andrzeja Friszke. Teraz w cenie 23,96 zamiast 79,90 zł.

 

Goetz_Cudowny_lek_500pcx2Thomas Goetz, Cudowny lek. Robert Koch, Ludwik Pasteur i prątki gruźlicy. W XIX wieku 1/3 populacji umierała na gruźlicę. Miliony ludzi z nadzieją śledziły… walkę dwóch uczonych o sławę i pieniądze. Książka Thomasa Goetza to opowieść o wielkiej XIX-wiecznej rewolucji, dzięki której medycyna zmieniła się w prawdziwą naukę. Teraz w cenie 11,97 zamiast 39,90 zł.

Książek godnych polecenia jest w naszej promocji o wiele więcej. Sprawdźcie sami 350 okazji do naprawdę taniego powiększenia księgozbioru!

Powiedz innym co myślisz:

RedakcjaRedakcja - Tutaj znajdziecie wszystkie teksty redakcyjne, m.in. konkursy, ich rozwiązania, aktualności z życia serwisu czy regulaminy publikacji.

Czytasz jeden z artykułów redakcyjnych "Ciekawostek historycznych". Do tej kategorii trafiają między innymi zapowiedzi książek, reklamy i aktualności z życia naszego serwisu (zobacz pozostałe Wiadomości, zapowiedzi i reklamy).
Okupacja

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz


Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu e-mail, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.
Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Nasze wydawnictwo

W mrokach średniowiecza Polską rządziły kobiety. I były piekielnie skuteczne

Ich ambicja pozwoliła zbudować imperium. Ich duma unicestwiła królestwo. Bezkompromisowa opowieść przywracająca godność najważniejszym kobietom w dziejach polskiego średniowiecza. Już dzisiaj kup „Damy ze skazą” z autografem autora!

2 listopada 2016 | Czytaj dalej...

Damy ze skazą. Bez nich nie byłoby Polski

Silne, bezwzględne i żądne władzy. Oto historia kobiet, które nie czekały bezczynnie, co przyniesie los. To właśnie one sprawiły, że początki państwa polskiego wyglądały tak, a nie inaczej. Poznaj „Damy ze skazą”, bohaterki naszej najnowszej książki, którą wydajemy wspólnie ze Znakiem Horyzont.

30 października 2016 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Mala zbrodnia - pion

Czy wiesz że...

stalin
…w ramach kultu jednostki w ZSRR pojawiła się propozycja, aby przyjąć nowy kalendarz? Rok urodzin Stalina (1879) miał być odtąd rokiem pierwszym!

niezniszczalny
…Imperium Brytyjskie miało w swoich szeregach prawdziwie niezniszczalnego żołnierza. Stracił oko, był o krok od amputacji nogi, a kiedy amputowano mu rękę, stwierdził, że nie zrobiło to na nim większego wrażenia niż wyrwanie zęba.

krwawa-luna-miniaturka
… „Krwawa Luna”, największa sadystka stalinowskiej ubecji w Polsce, miała doktorat z filozofii i w towarzystwie uchodziła za kobietę niezwykle towarzyska i pogodną, niebywale inteligentną.