Damy - empik

„Ciekawostki historyczne.pl”. Garść liczb na koniec… roku szkolnego

Autor: | 23 czerwca 2015 | 357 odsłon

Już za kilka dni koniec roku szkolnego. Z tej okazji postanowiliśmy podzielić się z Wami może nie naszymi ocenami, ale – przynajmniej wynikami. To był dla całej redakcji „Ciekawostek historycznych” bardzo pracowity rok. Dziękujemy, bo gdyby nie Wasze – Czytelników – zaangażowanie, tysiące komentarzy, udostępnień, polubień, a przede wszystkim zakupionych książek, nie moglibyśmy wykonywać pracy, która sprawia nam naprawdę pełno frajdy.

Co dalej? Kolejne książki, rubryki, artykuły? To zależy tylko od Was. Pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i komentarze. Tworzymy przecież ten portal właśnie dla WAS.

 

Maj 2015 - wyniki "Ciekawostek historycznych".

Poznaj pierwszą książkę pod marką „Ciekawostek historycznych”:

Powiedz innym co myślisz:

RedakcjaRedakcja - Tutaj znajdziecie wszystkie teksty redakcyjne, m.in. konkursy, ich rozwiązania, aktualności z życia serwisu czy regulaminy publikacji.

Czytasz artykuł z epoki: . Oznaczyliśmy go kategoriami: Historia obrazkowa.
Okupacja
Komentarze do artykułu (1)
  1. Ja zacząłem odwiedzać ten portal w zeszłym miesiącu, dowiedziałem się wielu nowych faktów, ciekawostek. Strona zachęciła mnie do poszerzania wiedzy :) Dawajcie tak dalej :)

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz


Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu e-mail, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.
Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Nasze wydawnictwo

Damy ze skazą. Kobiety, które dały Polsce koronę

Już dziś możesz kupić "Damy ze skazą" na empik.com.

Niemka, która zapewniła Chrobremu królewską koronę i ruska księżniczka, która sprawiła, że jego imperium obróciło się w pył. „Damy ze skazą”, które wydajemy wspólnie ze Znakiem Horyzont, to zupełnie nowe spojrzenie na początki państwa polskiego. Historia bez lukru i kompromisów. Kup już dzisiaj!

22 października 2016 | Czytaj dalej...

Poznaj sekret nieskazitelnej urody naszych babć. Jak one to robiły?

nad-rzeczka

Nasze babcie i prababcie nie mogły przebierać w całych stosach drogich smarowideł, palet do makijażu z dziesiątkami odcieni, przyborów do konturowania i hybrydowego manicure. A jednak posiadły sekret nieskazitelnej urody. Na czym on polegał?

21 września 2016 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Kershaw - pion

Czy wiesz że...

Pogrzeb
w drugiej połowie XIX wieku w Galicji z powodu głodu umierało nawet 50 tysięcy osób rocznie? Przeciętna długość życia wynosiła zaś 27 lat dla mężczyzny i niewiele więcej dla kobiety.

stalin_childhood-340x340
Stalin jako dziecko przeżył wypadek, który zakończył się atrofią mięśni lewej ręki i jej trwałą niesprawnością? To właśnie inwalidztwo uchroniło go przed służbą wojskową i prawdopodobną śmiercią na polach bitew I wojny światowej.

miniaturka
…bohater legend arturiańskich czarodziej Merlin miał swój historyczny pierwowzór? Najprawdopodobniej był nim Myrrdin Wyllt żyjący w VI wieku w Walii, bard króla Gwenddolau. Jego imię zostało zmienione, bo wymową przypominało francuskie słowo… gówno.