Polskie Imperium

„Ciekawostki historyczne.pl”. Garść liczb na koniec… roku szkolnego

Autor: | 23 czerwca 2015 | 391 odsłon

Już za kilka dni koniec roku szkolnego. Z tej okazji postanowiliśmy podzielić się z Wami może nie naszymi ocenami, ale – przynajmniej wynikami. To był dla całej redakcji „Ciekawostek historycznych” bardzo pracowity rok. Dziękujemy, bo gdyby nie Wasze – Czytelników – zaangażowanie, tysiące komentarzy, udostępnień, polubień, a przede wszystkim zakupionych książek, nie moglibyśmy wykonywać pracy, która sprawia nam naprawdę pełno frajdy.

Co dalej? Kolejne książki, rubryki, artykuły? To zależy tylko od Was. Pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i komentarze. Tworzymy przecież ten portal właśnie dla WAS.

 

Maj 2015 - wyniki "Ciekawostek historycznych".

Poznaj pierwszą książkę pod marką „Ciekawostek historycznych”:

Powiedz innym co myślisz:

RedakcjaRedakcja - Tutaj znajdziecie wszystkie teksty redakcyjne, m.in. konkursy, ich rozwiązania, aktualności z życia serwisu czy regulaminy publikacji.

Czytasz artykuł z epoki: . Oznaczyliśmy go kategoriami: Historia obrazkowa.
Okupacja
Komentarze do artykułu (1)
  1. Ja zacząłem odwiedzać ten portal w zeszłym miesiącu, dowiedziałem się wielu nowych faktów, ciekawostek. Strona zachęciła mnie do poszerzania wiedzy :) Dawajcie tak dalej :)

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz


Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu e-mail, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.
Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Nasze wydawnictwo

W mrokach średniowiecza Polską rządziły kobiety. I były piekielnie skuteczne

Ich ambicja pozwoliła zbudować imperium. Ich duma unicestwiła królestwo. Bezkompromisowa opowieść przywracająca godność najważniejszym kobietom w dziejach polskiego średniowiecza. Już dzisiaj kup „Damy ze skazą” z autografem autora!

2 listopada 2016 | Czytaj dalej...

Damy ze skazą. Bez nich nie byłoby Polski

Silne, bezwzględne i żądne władzy. Oto historia kobiet, które nie czekały bezczynnie, co przyniesie los. To właśnie one sprawiły, że początki państwa polskiego wyglądały tak, a nie inaczej. Poznaj „Damy ze skazą”, bohaterki naszej najnowszej książki, którą wydajemy wspólnie ze Znakiem Horyzont.

30 października 2016 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Mala zbrodnia - pion

Czy wiesz że...

German-soldiers-eat-enjoying-ice-cream-Brussels-17-May-1940__-340x177
podczas II wojny światowej Niemcy nazywali okupowany przez siebie Paryż „miastem bez spojrzenia”? Francuzi woleli udawać, że nie widzą okupantów, aby zachować pozory normalnego życia.

mini3
… według obliczeń Teresy Prekerowej, odznaczone medalem Sprawiedliwej Wśród Narodów Świata, dzięki bezpośredniej pomocy Polaków wojnę przeżyło od trzydziestu do sześćdziesięciu tysięcy Żydów?

Bartoszewski-miniatura-2
Władysław Bartoszewski nie wyszedł z Auschwitz dzięki wstawiennictwu siostry-żony SS-mana, bo tak naprawdę… był jedynakiem? Opowieść o niemieckim szwagrze to jedno z kłamstw, powielanych w Internecie.