Polskie Imperium

„Epoka Hipokryzji” na pierwszym miejscu listy bestsellerów. Dziękujemy!

Autor: | 11 maja 2015 | 688 odsłon

Czytelnicy "Ciekawostek historycznych" - jak zawsze niezawodni.

Czytelnicy „Ciekawostek historycznych” – jak zawsze niezawodni.

Uruchamiając własne wydawnictwo nie byliśmy pewni jak zareagujecie na nasz projekt. Teraz wiemy już, że należą się Wam, naszym Czytelnikom, wielkie podziękowania. Tylko przez pierwszy tydzień, i to jeszcze przed oficjalną premierą książki, kupiliście ponad 400 egzemplarzy „Epoki Hipokryzji”.

Wiemy, że Markowi Krajewskiemu, który jednocześnie wydał w Znaku swoją najnowszą książkę, może być z tego powodu przykro, ale już teraz pierwsza publikacja „Ciekawostek historycznych” trafiła na sam szczyt listy bestsellerów księgarni Znak.com.pl. To wszystko wyłącznie Wasza zasługa. I tylko od Was będzie zależeć jak długo uda nam się utrzymać ten rekord.

Obsługa księgarni Znaku też była pod tak dużym wrażeniem startu naszej serii książkowej, że udało nam się wyciągnąć od nich jeszcze jedną, niewielką partię kodów rabatowych. Termin na ich wykorzystanie, tym razem już ostatecznie, mija dzisiaj o 23:59.

Dziękujemy! Bez Was to by się nie udało.

Dziękujemy! Bez Was to by się nie udało.

Wprawdzie przedpremierowa promocja książki już się zakończyła, nadal możecie jednak kupić „Epokę hipokryzji” aż 30% taniej i oszczędzić dobre 12 złotych. Pokażmy wspólnie Krajewskiemu, Donnie Tartt i Patrykowi Vedze, że książki można robić oddolnie – i że w internecie też da się uprawiać prawdziwą historię!

Wasze zainteresowanie „Epoką hipokryzji” pozwali nam ze zdwojoną siłą zabrać się do pracy nad kolejnymi pozycjami w serii „Ciekawostek historycznych”. Finansowy sukces pierwszej książki daje też szanse na poszerzenie serii o kolejne pozycje. Jeśli sprzedaż „Epoki” utrzyma się na dotychczasowym poziomie, będziemy mogli podpisać umowy z autorami i przedstawić Wam te projekty już w najbliższych tygodniach.

Jeszcze w maju chcielibyśmy też zapytać WAS o zdanie i rady w związku z drugą książką „Ciekawostek historycznych” – „Okupacją od kuchni”. Więcej informacji wkrótce!

Dotarł już do Was zamówiony egzemplarz „Epoki hipokryzji”? Koniecznie podzielcie się opinią w komentarzach poniżej. Odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi. A jeśli książka Wam się spodobała – nie zapomnijcie polecić jej znajomym :-).

Powiedz innym co myślisz:

RedakcjaRedakcja - Tutaj znajdziecie wszystkie teksty redakcyjne, m.in. konkursy, ich rozwiązania, aktualności z życia serwisu czy regulaminy publikacji.

Czytasz jeden z artykułów redakcyjnych "Ciekawostek historycznych". Do tej kategorii trafiają między innymi zapowiedzi książek, reklamy i aktualności z życia naszego serwisu (zobacz pozostałe Wiadomości, zapowiedzi i reklamy, Wydawnictwo).
Okupacja

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz


Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu e-mail, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.
Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Nasze wydawnictwo

W mrokach średniowiecza Polską rządziły kobiety. I były piekielnie skuteczne

Ich ambicja pozwoliła zbudować imperium. Ich duma unicestwiła królestwo. Bezkompromisowa opowieść przywracająca godność najważniejszym kobietom w dziejach polskiego średniowiecza. Już dzisiaj kup „Damy ze skazą” z autografem autora!

2 listopada 2016 | Czytaj dalej...

Damy ze skazą. Bez nich nie byłoby Polski

Silne, bezwzględne i żądne władzy. Oto historia kobiet, które nie czekały bezczynnie, co przyniesie los. To właśnie one sprawiły, że początki państwa polskiego wyglądały tak, a nie inaczej. Poznaj „Damy ze skazą”, bohaterki naszej najnowszej książki, którą wydajemy wspólnie ze Znakiem Horyzont.

30 października 2016 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Mala zbrodnia - pion

Czy wiesz że...

szarlatan
…rosyjscy szarlatani przed wiekiem serwowali chorym makabryczne terapie? Przykładowo wenerycy mogli trafić nawet na 5 dni do kupy gnoju.

miniaturka-2
…przy stole plenarnym podczas obrad Okrągłego Stołu zasiadały tylko dwie kobiety i aż trzech biskupów? Na ponad siedemset osób, które w sumie wzięły udział w obradach, było zaledwie pięćdziesiąt pięć kobiet.

plague_victims
…japoński wydział  zapobiegania epidemiom i oczyszczania wody Armii Kwantuńskiej tak naprawdę zajmował się eksperymentami na ludziach? By odczłowieczyć „pacjentów”, nazywano ich „kłodami drewna”.