Promo luty

„Epoka Hipokryzji” na pierwszym miejscu listy bestsellerów. Dziękujemy!

Autor: | 11 maja 2015 | 699 odsłon

Czytelnicy "Ciekawostek historycznych" - jak zawsze niezawodni.

Czytelnicy „Ciekawostek historycznych” – jak zawsze niezawodni.

Uruchamiając własne wydawnictwo nie byliśmy pewni jak zareagujecie na nasz projekt. Teraz wiemy już, że należą się Wam, naszym Czytelnikom, wielkie podziękowania. Tylko przez pierwszy tydzień, i to jeszcze przed oficjalną premierą książki, kupiliście ponad 400 egzemplarzy „Epoki Hipokryzji”.

Wiemy, że Markowi Krajewskiemu, który jednocześnie wydał w Znaku swoją najnowszą książkę, może być z tego powodu przykro, ale już teraz pierwsza publikacja „Ciekawostek historycznych” trafiła na sam szczyt listy bestsellerów księgarni Znak.com.pl. To wszystko wyłącznie Wasza zasługa. I tylko od Was będzie zależeć jak długo uda nam się utrzymać ten rekord.

Obsługa księgarni Znaku też była pod tak dużym wrażeniem startu naszej serii książkowej, że udało nam się wyciągnąć od nich jeszcze jedną, niewielką partię kodów rabatowych. Termin na ich wykorzystanie, tym razem już ostatecznie, mija dzisiaj o 23:59.

Dziękujemy! Bez Was to by się nie udało.

Dziękujemy! Bez Was to by się nie udało.

Wprawdzie przedpremierowa promocja książki już się zakończyła, nadal możecie jednak kupić „Epokę hipokryzji” aż 30% taniej i oszczędzić dobre 12 złotych. Pokażmy wspólnie Krajewskiemu, Donnie Tartt i Patrykowi Vedze, że książki można robić oddolnie – i że w internecie też da się uprawiać prawdziwą historię!

Wasze zainteresowanie „Epoką hipokryzji” pozwali nam ze zdwojoną siłą zabrać się do pracy nad kolejnymi pozycjami w serii „Ciekawostek historycznych”. Finansowy sukces pierwszej książki daje też szanse na poszerzenie serii o kolejne pozycje. Jeśli sprzedaż „Epoki” utrzyma się na dotychczasowym poziomie, będziemy mogli podpisać umowy z autorami i przedstawić Wam te projekty już w najbliższych tygodniach.

Jeszcze w maju chcielibyśmy też zapytać WAS o zdanie i rady w związku z drugą książką „Ciekawostek historycznych” – „Okupacją od kuchni”. Więcej informacji wkrótce!

Dotarł już do Was zamówiony egzemplarz „Epoki hipokryzji”? Koniecznie podzielcie się opinią w komentarzach poniżej. Odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi. A jeśli książka Wam się spodobała – nie zapomnijcie polecić jej znajomym :-).

Powiedz innym co myślisz:

RedakcjaRedakcja - Tutaj znajdziecie wszystkie teksty redakcyjne, m.in. konkursy, ich rozwiązania, aktualności z życia serwisu czy regulaminy publikacji.

Czytasz jeden z artykułów redakcyjnych "Ciekawostek historycznych". Do tej kategorii trafiają między innymi zapowiedzi książek, reklamy i aktualności z życia naszego serwisu (zobacz pozostałe Wiadomości, zapowiedzi i reklamy, Wydawnictwo).
Okupacja

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz


Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu e-mail, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.
Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Nasze wydawnictwo

Wkroczenie Armii Czerwonej w rodzinnych opowieściach. Jak to naprawdę wyglądało?

Czerwonoarmista w trakcie ofensywy na zachód. Tak przedstawiał ją radziecki plakat propagandowy, a jak wyglądała prawda? (źródło: domena publiczna).

Z pewnością nie raz słuchaliście relacji bliskich o tym, jak wyglądał koniec II wojny światowej. Z jednej strony uwolnienie od niemieckiej okupacji, z drugiej – wkroczenie Armii Czerwonej. Ten przełomowy moment polskiej historii przybliży nasza najnowsza książka, „Czerwona zaraza”. Pomóżcie nam ją napisać, dzieląc się rodzinnymi historiami.

9 lutego 2017 | Czytaj dalej...

Czerwona zaraza. Jak naprawdę wyglądało wyzwolenie Polski

Obiecywali wolność i bezpieczeństwo. Zdruzgotany brutalną okupacją Naród witał ich z nadzieją i kwiatami. Zamiast wybawicieli nadeszli jednak bezwzględni zbrodniarze i złoczyńcy. Nikt nie mógł czuć się bezpieczny w zetknięciu z czerwoną szarańczą.

31 stycznia 2017 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Przekret - pion

Czy wiesz że...

russian-1
zachodni korespondenci ukrywali przed światem klęskę głodu na Ukrainie w latach 1932-33 i powielali radziecką propagandę o sukcesach pięciolatki bo… bali się o swoje akredytacje prasowe?

Na-ksiezycu
udział Polaków w podboju kosmosu był większy, niż powszechnie się sądzi? Bez pracy takich naukowców jak Mieczysław Bekker czy Wojciech Rostafiński człowiek nie postawiłby stopy na Księżycu.

Une_leçon_clinique_à_la_Salpêtrière
na przełomie XIX i XX wieku wielu naukowców dało się porwać modzie na spirytyzm? Konstruktorzy i wynalazcy, umysły ścisłe, wieczorami brali udział w seansach mediumicznych!