Damy - empik

Wideo: Bez pruderii o historii, z erotyką w tle! [18+]

Autor: | 3 lipca 2014 | 5,723 odsłon

Wideo 18+Nie będziemy się patyczkować. W filmie znajdziecie i fallusy i dewiantów, nie zabraknie też najstarszego zawodu świata.  Myślicie, że współczesny świat ocieka seksem? No… to znaczy, że mało wiecie o historii. Czas naprawić ten błąd.

Drogi czytelniku, jeśli jesteś pruderyjny, to wideo nie jest dla ciebie. Obecność mnóstwa prostytutek (staroegipskich, pierwszowojennych i nawet niemal współczesnych – prl-owskich), antycznych klątw i mnóstwa fallusów może wywołać całkiem niezgorszy rumieniec na twarzy. Dodajmy do tego jeszcze trochę zboczeń, najprawdziwszy burdel na kółkach i starożytnych swingersów. „Ciekawostki Historyczne” i dział wideo serwisu „Gazeta.pl” zapraszają na pikantną historię.

Więcej komentarzy do materiału znajdziecie na stronach Deseru.pl. Jeśli chcecie się zapoznać z bardziej szczegółową wersją, zapraszamy do przeczytania naszej „Topki”. Znajdziecie w niej linki do artykułów, z których możecie się dowiedzieć jeszcze więcej.

Powiedz innym co myślisz:

RedakcjaRedakcja - Tutaj znajdziecie wszystkie teksty redakcyjne, m.in. konkursy, ich rozwiązania, aktualności z życia serwisu czy regulaminy publikacji.

Zobacz pozostałe materiały Wideo.
Okupacja
Komentarze do artykułu (11)
 1. W Sparcie do wymiany żonami dochodziło jedynie w przypadku bezpłodności męża… Chodziło o zapewnienie jak największej ilości potomstwa… Polecam książkę prof. R. Kuleszy, Sparta.

 2. Te infantylne komentarze na temat Wyborczej jako żywo przypominają onetowe tyrady amatorów pyskówek i okładania się bzdurami; im większa, tym większym mirem cieszy się taki pyskacz. Skoro zaś używa się pojęcia zaufanie w kontekście prasy, to akurat warto przypomnieć i pamiętać po wsze czasy w jakich gazetach w obrzydliwy sposób wykorzystuje się tragedię smoleńską aby bredzić, judzić i skłócać.

 3. Szkoda tylko, że o ile na początku ciekawostki były rzeczywiście historyczne (i przez to interesujące dla bardziej hermetycznego kręgu), to obecnie prym wiodą te „18+”, które zapewne przyciągają głównie nieletnią młodzież. Być może cel uświęca środki (zachęcenie młodzieży do poznawania historii, nawet za pomocą tanich chwytów), ale oby serwis ten, który dotąd lubiłem, nie stał się czymś w rodzaju historycznego „Faktu” czy SE.

 4. Radosławie
  bardzo słuszna uwaga. Na poparcie Twojej obserwacji: nie tak dawno byłem w Wielkiej Brytanii – jak zapewne się domyślasz – za pracą.
  Otóż w zakładzie wybuchł konflikt pomiędzy Polakami i Litwinami.
  Konflikt ten udało się jakoś załagodzić dzięki m.in. mojej kulawej znajomości rosyjskiego (przywilej wczesnego urodzenia w symbiozie ze starczą sklerozą).
  Ale – kiedy powiedziałem, że Jagiełło był Litwinem – no, powiem Ci, że nie wiem, czy bardziej zaszokowały mnie miny Polaków (no bo jak o tym można nie wiedzieć?), czy też moja zdziwiona facjata zaszokowała ich – bo o tym nie wiedzieli?
  Zatem Autorom tego serwisu do sztambucha: nic tak nie plami autora jak atrament.

  • @greengo Kiedy uświadamiam sobie, że dla niektórych „Jagiełło był Litwinem” brzmi równie niedorzecznie jak „Kopernik była kobietą!” mam ochotę gryźć klawiaturę. I tak, cel uświęca środki. Kusimy nagłówkami 18+ i wbijamy przy okazji trochę wiedzy :) Jeśli ktoś połakomi się na sprośne egipskie mity, a potem celem pogłębienia wiedzy np. sięgnie po mitologię dla dorosłych Stabryły – punkt dla nas!

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz


Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu e-mail, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.
Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Nasze wydawnictwo

W mrokach średniowiecza Polską rządziły kobiety. I były piekielnie skuteczne

rycheza

Ich ambicja pozwoliła zbudować imperium. Ich duma unicestwiła królestwo. Bezkompromisowa opowieść przywracająca godność najważniejszym kobietom w dziejach polskiego średniowiecza. Już dzisiaj kup „Damy ze skazą” z autografem autora!

2 listopada 2016 | Czytaj dalej...

Damy ze skazą. Bez nich nie byłoby Polski

zapowiedz2-miniatura

Silne, bezwzględne i żądne władzy. Oto historia kobiet, które nie czekały bezczynnie, co przyniesie los. To właśnie one sprawiły, że początki państwa polskiego wyglądały tak, a nie inaczej. Poznaj „Damy ze skazą”, bohaterki naszej najnowszej książki, którą wydajemy wspólnie ze Znakiem Horyzont.

30 października 2016 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Imperium

Czy wiesz że...

Panna-mloda
na ślubie pewnego księcia z różnych przyczyn zginęło aż sześć osób? Korowód nieszczęśliwych wypadków zawierał między innymi hrabiego, który zginął pod kołami powozu nowożeńców.

minia
…na początku okupacji hitlerowskiej przeciętnemu szmalcownikowi wystarczyło zaszantażować jednego Żyda, by zapewnić sobie miesięczne utrzymanie?

Czlonek-fransuskiego-ruchu-oporu-koloryzacja-miniatura
…francuski ruch oporu działał też w… gastronomii? Stołującym się u nich nazistom restauratorzy zamiast szampana i trufli podawali tanie wino musujące i pieczarki.