Polskie Imperium

Ostatnia szansa na zdobycie własnej powstańczej torby!

Autor: | 5 czerwca 2014 | 556 odsłon

torba500x5004Czy da się połączyć historię i ekologię? Księgarnia internetowa Znak.com.pl pokazuje, że tak. A efekt jest po prostu rewelacyjny. Mowa oczywiście o torbach bawełnianych inspirowanych torbami sanitarnymi, których używano w czasie Powstania Warszawskiego. Teraz przy zamówieniu z minimum 59 zł możecie ją mieć za symboliczną złotówkę. Ale musicie się pospieszyć – z kilkuset sztuk dostępnych jeszcze wczoraj zostało już tylko kilkanaście…

Księgarnia internetowa Znak.com.pl nie przestaje zaskakiwać. Poza świetnymi książkami w promocyjnych cenach, w jej ofercie niedawno pojawił się gadżet, który powinien przypaść do gustu każdemu miłośnikowi historii. Bawełniana torba z wizerunkiem „Dziewczyny z Powstania” inspirowana książką Anny Herbich.

Musicie jednak się spieszyć, ponieważ liczba toreb jest ograniczona, a doszły nas słuchy, że rozchodzą się one jak ciepłe bułeczki i zostało ich już bardzo niewiele. Nie ma się zresztą czemu dziwić, skoro teraz przy zakupach za 59 zł torbę dostaniecie za symboliczną złotówkę (kliknij aby dowiedzieć się więcej). Promocja dotyczy wszystkich książek znajdujących się w ofercie księgarni. Rzecz jasna istnieje możliwość kupna samej torby.

Przy okazji przypominamy, że korzystając z naszego kodu rabatowego kupicie książkę Anny Herbich „Dziewczyny z Powstania” aż 35% taniej.

Kup książkę (dużo taniej niż inni):

Powiedz innym co myślisz:

RedakcjaRedakcja - Tutaj znajdziecie wszystkie teksty redakcyjne, m.in. konkursy, ich rozwiązania, aktualności z życia serwisu czy regulaminy publikacji.

Czytasz jeden z artykułów redakcyjnych "Ciekawostek historycznych". Do tej kategorii trafiają między innymi zapowiedzi książek, reklamy i aktualności z życia naszego serwisu (zobacz pozostałe Wiadomości, zapowiedzi i reklamy).
Okupacja

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz


Jeśli nie chcesz, nie musisz podawać swojego adresu e-mail, nazwy ani adresu strony www. Możesz komentować całkowicie anonimowo.
Jeśli chcesz zgłosić literówkę lub błąd ortograficzny kliknij TUTAJ.

Nasze wydawnictwo

W mrokach średniowiecza Polską rządziły kobiety. I były piekielnie skuteczne

Ich ambicja pozwoliła zbudować imperium. Ich duma unicestwiła królestwo. Bezkompromisowa opowieść przywracająca godność najważniejszym kobietom w dziejach polskiego średniowiecza. Już dzisiaj kup „Damy ze skazą” z autografem autora!

2 listopada 2016 | Czytaj dalej...

Damy ze skazą. Bez nich nie byłoby Polski

Silne, bezwzględne i żądne władzy. Oto historia kobiet, które nie czekały bezczynnie, co przyniesie los. To właśnie one sprawiły, że początki państwa polskiego wyglądały tak, a nie inaczej. Poznaj „Damy ze skazą”, bohaterki naszej najnowszej książki, którą wydajemy wspólnie ze Znakiem Horyzont.

30 października 2016 | Czytaj dalej...

Epoki

Kategorie

Facebook


Polecamy

Mala zbrodnia - pion

Czy wiesz że...

miniaturka-4
najważniejszą rolę we Francuskim Ruchu Oporu odegrali komuniści? Szczególnie w początkowych okresie, kiedy zwykli Francuzi chowali głowę w piasek.

visit
…polski ambasador w Londynie na przełomie lat 50. i 60. miał manię dotykania ubrań rozmówców? Przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii usłyszał radę: „Towarzyszu ambasadorze, królowej nie macajcie”.

miniaturka2

…w 1944 powstanie planowano nie tylko w Warszawie? W lipcu krakowskich AK-owców postawiono w stan alarmowy, a potem w „stan czujności do powstania”. Dlaczego Kraków pozostał bierny?